MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Stanowisko pracy:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH


Obowiązki:

Wykonywanie prac montażu warsztatowego elementów konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi palnika oraz umiejętnosć spawania w zakresie podstawowym będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia dużego doświadczenia.


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@stalkon.com.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji".      

Od 25 maja 2018r. stosujemy Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) . Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych, podanych dobrowolnie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, jest Stalkon Sp. z o.o. z siedzibą w Policach (72-015) przy ul. Piotra i Pawła 1. W związku z powyższym prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną na naszej stronie: Informacje Rodo - Stalkon sp. z o.o.

Jednocześnie ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: kadry@stalkon.com.pl.