Informacja o firmie

Stalkon Sp. z o.o.jest wiodącym na rynku europejskim producentem specjalistycznych konstrukcji stalowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1988 roku. Firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych ciężkich i wielkogabarytowych – od przygotowania technologicznego, poprzez prefabrykację, montaż scalający, obróbkę mechaniczną, zabezpieczenie antykorozyjne, montaż finalny konstrukcji stalowej, montaż instalacji oraz zespołów mechanicznych, no-load commissioning, załadunek i transport.

W euro casino wyróżniają się także długie listy gier na żywo i opcji zakładów.

Wśród wykonywanych przez nas grup konstrukcji wyróżnić można:

→ Konstrukcje dźwigowe – dźwigi portowe załadowcze i wyładowcze, przeładowarki,  zwałowarki hałd, suwnice, dźwigi kontenerowe, przenośniki i transportery,  

→ Konstrukcje offshore – platformy offshore oraz ich wyposażenie,

→ Instalacje technologiczne – zbiorniki, silosy, rurociągi, kotły, piece, kominy,

→ Konstrukcje mostowe – kładki, mosty, wiadukty,

→ Konstrukcje okrętowe – moduły statków i ich wyposażenie,

→ Konstrukcje architektoniczne.

Blisko 100% naszej produkcji stanowią kontrakty zagraniczne. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym zapleczem produkcyjnym. Proces produkcji prowadzimy zgodnie z wymaganiami norm europejskich oraz specjalistycznych norm branżowych, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty i dopuszczenia.

Oprócz wielu zakładów przedmeczowych, betsafe rejestracja oferuje szeroki wachlarz opcji zakładów na żywo.

Największą wartością naszej firmy jest doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, potrafiący sprostać każdemu nowemu zleceniu produkcyjnemu oraz coraz większym wymaganiom rynku. 

Dzięki dogodnej lokalizacji – bezpośredni dostęp do kei załadowczej w Porcie w Policach oraz w Szczecinie, możliwe jest wykonanie elementów o znacznych rozmiarach i wysokim stopniu scalenia oraz ich transport drogą morską do dowolnego miejsca na świecie.