TECHNOLOG/ KONSTRUKTOR

Stanowisko pracy:

Miejsce pracy:

STALKON Sp. z o.o. (Police)

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • Opracowanie oraz nadzór procesów technologicznych,
  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej oraz nadzór nad procesem produkcji,
  • Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,
  • Opracowanie instrukcji technicznych,
  • Optymalizacja kosztów zastosowań technologii w procesie realizacji zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowy maszyn,
  • Wiedza z zakresu technologii produkcji i optymalizacji procesów,
  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość czytania oznaczeń symboli połączeń spawanych,
  • Znajomość programów AutoCAD,
  • Umiejętność planowania procesu technologicznego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności analityczne oraz skuteczność w rozwiązywaniu problemów.
Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Dobre warunki zatrudnienia,
  • Dobrą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail stalkon@stalkon.com.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).