Obróbka Mechaniczna

W zakresie obróbki mechanicznej Stalkon Sp. z o.o. posiada nowoczesny i doskonale wyposażony park maszynowy. Obróbka wykonywana jest głównie za pomocą maszyn mobilnych. Urządzenia montowane są bezpośrednio na konstrukcji stalowej, mogą pracować niemal w każdej pozycji i w dowolnej przestrzeni co zwiększa elastyczność i efektywność działania. 

Oprócz zabezpieczenia własnych potrzeb produkcyjnych, Stalkon Sp. z o.o. świadczy również usługi w zakresie obróbki mechanicznej w siedzibie klienta, na terenie całej Polski i Europy. Pracujemy wszędzie tam gdzie obróbka stacjonarna jest trudna do zrealizowania lub zbyt kosztowna w związku z wysokimi kosztami transportu. Obróbkę mechaniczną wykonujemy w trudno dostępnych miejscach, o ograniczonej przestrzeni, gdzie użycie maszyny stacjonarnej jest  technicznie niemożliwe. Dzięki zastosowaniu maszyn przenośnych obróbkę mechaniczną wykonujemy z ogromną precyzją i w optymalnie krótkim czasie. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą wykonawczą i geodezyjną, co gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Dysponujemy:
Mobilne wytaczarki do otworów

- Mobilnymi wytaczarkami do otworów (BB4500, BB5000 i BB6000) pozwalającymi na roztaczanie otworów o średnicach od 35 do ponad 1200mm,

Mobilną 3 osiową frezarką do płaszczyzn

- Mobilną 3 osiową frezarką do płaszczyzn (PM6000) pozwalająca na obróbkę powierzchni z przesuwem do 2800 mmw osi X oraz 400 mmw osi Y,

Mobilną obrabiarką do kołnierzy

- Mobilną obrabiarką do kołnierzy (CM6200), która może obrabiać średnice od 2500 mm, aż do ponad 7000 mm. Może być montowana zarówno na średnicy wewnętrznej jak i zewnętrznej kołnierza. Planowanie, ukosowanie, fazowanie, pogłębianie walcowe, przecinanie i przygotowanie pod spawanie, wiercenie - wszystkie te czynności możemy wykonać jednym urządzeniem.